::صنایع غذایی::

تکنولوژی تولیدوعلم موادغذایی

سیستم ارسال خبر و اطلاعات قیمت، از طریق SMS ( پيام کوتاه )در صنعت مرغداری

ارسال اخبارهای صنعت مرغداری و قیمت های جوجه یکروزه، مرغ زنده، تخم مرغ و نهاده های مختلف از طریق SMS به شماره موبایل مخاطبان توسط موسسه فن آوری اطلاعات و ارتباطات صنعت مرغداری ( I.T.P ) قابل امکان و راه اندازی شد.
این اخبار و اطلاعات در هر بار ارسال به 8700 شماره موبایل که شامل شماره مسئولین، مدیران شرکتهای تولیدی، مرغداران، اتحادیه ها، تعاونی ها، متخصصين و فعالان تاثیرگذار است ارسال می گردد.
.پيش بينی می شود، شماره مخاطبان تا آخر سال به 15 هزار و تا آخر نيمه اول سال 86 به 45 هزار شماره همراه تخصصی و فعال در عرصه صنعت مرغداری برسد.
پس از طرح فکس نامه، با 6 هزار خواننده در روز و بولتن خبری، با تيراژ 10 هزار نسخه واقعه ای و خبرنامه الکترونيکی، با 10 هزار آدرس فعال در صنعت مرغداری و وب سایت خبری، اطلاعاتی www.itpoultry.com با مطالعه 4500 صفحه آن در روز توسط فعالين صنعت مرغداری و ساير پايگاه های خبری کشور، با اجرای طرح
SMS ( موبایل نامه ) تمام پروژه هایی که توسط هيات مديره I.T.P جهت اجرا در سال 85 ، تصويب و برنامه ريزی شده بود، بدون هيچ گونه تاخيری و با توکل به نام مقدس ايزد منان و پرسنل اين موسسه به بهره برداری و اجرا رسيد.
مديران روابط عمومی سازمان های دولتی و خصوصی ، مديران نمايشگاه های تخصصی در صنعت مرغداری، ستادهای برگزاری سمينارها، کنگره ها و کارگاه های آموزشی در صنعت مرغداری و حتی شرکتهای توليدی که قصد تبليغات وسيع، - در حیطه مخاطبان تخصصی خود- در صنعت مرغداری را دارند، می توانند از حمايت کنندگان اين طرح باشند.
موسسه
I.T.P در راستای توسعه فنون و روش های اطلاع رسانی مورد نياز صنعت مرغداری، سال 86 را با 3 طرح منحصر به فرد آغاز خواهد کرد که متعاقباً  اعلام خواهد شد.

 

تلفن: 66967840 - 66491531 - 66974613

www.ITPoultry.com

   + نادر بحرینی اصفهانی ; ٤:٢٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٥/۱۱/٤
comment نظرات ()